Odborný zamestnanec obchodu / Obchodný manažér

Brantner Gemer s.r.o.

Miesto práce
Rimavská Sobota

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ihneď

Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ mesačná a ročná variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

back office, monitoring zákazníkov a ich spokojnosti, analýza požiadaviek zákazníka, vedenie databázy klientov a jej pravidelná aktualizácia, zabezpečenie obchodnej činnosti, vytváranie obchodných zmlúv, vytváranie cenových ponúk, príprava a realizácia obchodného rokovania, príprava marketingovej aktivity, posúdenie a riešenie reklamácie zákazníkov, vzdelávanie sa v oblasti odpadového hospodárstva a platnej legislatívy

Zamestnanecké výhody, benefity

– stabilný trh a stabilná spoločnosť
– odmeny
– časová flexibilita
– notebook, mobilný telefón
– školenia, príjemné prostredie a práca v dynamickom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

pozícia je vhodná aj pre absolventa

Ostatné znalosti

Microsoft Word – Pokročilý
Microsoft Excel – Pokročilý
Microsoft Outlook – Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– reprezentatívne vystupovanie
– prax vo vedení obchodných jednaní (prezenčné a kontraktačné
schopnosti) a prax na obdobnej pozícii výhodou
– znalosť v oblasti odpadov a platnej legislatívy výhodou
– schopnosť operatívne riešiť problémy a pozitívny prístup
– komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, iniciatívnosť
– tvorivosť a dynamika

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno: Brantner Gemer s.r.o.

IČO: 36021211

Adresa: Košická cesta 344, 979 01 Rimavská Sobota, Slovakia

Stručná charakteristika spoločnosti

Poslaním skupiny Brantner je prinášať inovatívne myšlienky do komunálnych služieb mestám a obciam, využívať a rozvíjať efektívnejšie a ekologickejšie formy zhodnocovania odpadov s ohľadom na naše životné prostredie.
Produktové portfólio: Odpadové hospodárstvo pre mestá, obce, podnikateľov a priemysel, čistenie mesta, kontajnerová služba, vykonávanie separovaného zberu a kompostovanie odpadov, čistenie komunikácií, zimná údržba, starostlivosť o zelené plochy, kosenie, odborné poradenstvo v oblasti nakladania s odpadmi.

Kontakt

Kontaktná osoba: Janka Loskotová
Tel.: +421902987669
E-mail: Janka.Sojkova@brantner.sk

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú ponuku. Vzhľadom na možný vysoký počet životopisov, si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.