My v spoločnosti Brantner Gemer s.r.o sme sa zapojili do projektu Naše mesto od nadácie Pontis ako dobrovoľnícismile.

Hoci sme mali vybratú aktivitu týkajúcu sa vyčistenia a vyzbierania odpadkov z ekotrasy v Revúcej, z dôvodu nepriaznivého počasia a ranným neutíchajúcim búrkam bol naplánovaný a zrealizovaný plán ,,B“ – poupratovať a vyčistiť Mestské kultúrne stredisko, konkrétne kinosálu.

Keď sme zistili, aké sú naše úlohy s radosťou a najmä úsmevom sme sa do nich pustili spolu s dobrovoľníkmi zo SMZ, a.s. Jelšava.

Pri vysávaní a tepovaní sedadiel, umývaní lustrov, radiátorov či podláh, čistení javiska i divadelnej opony sme zažili veľa zábavy a smiechu, práce nám išli od ruky a po tejto našej aktivite sme sa presunuli na našu prevádzku v Revúcej, kde sme si s kolegami a zamestnancami mesta pochutnali na výbornom guláši, viedli neformálne rozhovory a strávili tak príjemný deň v kruhu kolegov a priateľov.

Napriek tomu, že pôvodný plán nevyšiel, tak náhradnú aktivitu sme si užili, aj slniečko neskôr vyšlo a keď sa spojili dve spoločnosti z rôznych odvetví, potvrdilo sa, že máme srdce na správnom mieste aj vďaka spolupráci a ochote pomôcť, sme aj týmto spôsobom pomohli skrášliť naše krásne mesto Revúca.

Už teraz sa tešíme  na ďalší ročník projektu NAŠE MESTO. 

Tím Brantner Gemer