Jedného dňa k nám do firmy Brantner Gemer  prišla správa od milej mamičky, že má doma chlapčeka Jakubka, ktorý bude mať onedlho narodeniny, konkrétne 6 rokov a chcela by  ho prekvapiť nejakým darčekom s logom Brantner. 

Jakubko miluje smetiarov, čaká ich na balkóne alebo vonku, vie rozpis odvozu separovaného odpadu  a kýva všetkým smetiarskym autám, ktoré vidí. Naši pracovníci, ktorí chodia pred ich byt vyvážať separovaný odpad ho už poznajú . Samozrejme chce byť smetiarom, keď vyrastie. Hrá sa na smetiara, stavia si smetné kuky a smetiarske autá z lega.

 

My sme teda neváhali a s rodičmi sme pre Jakubka prichystali prekvapenie vo forme darčekov presne na deň jeho narodenín.  Jakubko bol z darčekov ohromený najmä zo smetiarskeho autíčka, ktoré mu vykúzlilo obrovský úsmev na tvári.

 

V Brantner sme vďační, že máme takýchto veľkých fanúšikov medzi detičkami a sme vďační samozrejme aj rodičom, ktorí sa so svojimi ratolesťami rozprávajú o triedení odpadu a tým vychovajú generáciu, ktorej bude záležať na životnom prostredí.